یک وبلاگ برای سرگرمی

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

دور زدن تحریم های گوگل پلی وفیسبوک وغیره +دانلود


سلام به همگی شما 

امروز میخواهیم راه حلی به شما هموطنان خویش بیاموزیم برای دور زدن تحریم ها ومحدودیت های نرم افزاری مانند محدودیت های گوگل پلی و فیسبوک و... از این به بعد شما می توانید با سرور کشورهایی مانند هند وامریکا یا المان وارد شوید می توانید برای خود یک اکانت گوگل امریکایی بسازید تمام محدودیت هایی که بر اثر تحریم برایمان گذاشته بودند مانند محدودیت های گوگل پلی و دانلود صوتی افلاین و .... برای شما برداشته می شود و هنگامی که شما وارد اینترنت می شوید انگار شما از ان کشوری که در تنظیمات برنامه تنظیم کرده اید وارد می شوید شما می توانید با دانلود این نرم افزار تمام برنامه ها و فیلم ها و سایت هایی که درهایشان را بسوی کاربران ایرانی بستند را دور بزنید زیرا از این به بعد شما با سرور کشورهایی مانند امریکا وهند والمان و... وارد می شوید برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 6.8 مگابایت

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

توضیحات ناسا در مورد دورترین جسم ساخته دست بشر

توضیحات ناسا در مورد دورترین جسم ساخته دست بشر

دانش > نجوم - ناسا رسما اعلام کرد فضاپیمای وویجر 1 وارد فضای میان ستاره‌ای شده است. سوالات زیادی درباره این فضاپیما و آینده آن وجود دارد که دانشمندان ناسا به آنها پاسخ داده اند.

 هفته گذشته ناسا اعلام کرد فضاپیمای وویجر 1 که 36 سال پیش به فضا پرتاب شد، رسما از منظومه شمسی خارج شده و پا به فضای میان ستاره‌ای گذاشته است. این خبر اگرچه در ذات خود خبر بسیار مهیجی است؛ اما در عین حال، سوالات زیادی را ایجاد کرده است: چه اطلاعاتی را می‌توان از وویجر 1 دریافت کرد؟ چطور با گذشت این همه سال وویجر 1 هنوز نیروی مورد نیاز خود را تامین می‌کند؟ چه زمانی وویجر 1 با آدم فضایی‌ها مواجه خواهد شد؟
خوشبختانه، دانشمندان و مهندسان پشت سر این پروژه به بسیاری از این سوالات پاسخ داده‌اند که گزیده آنها را با هم مرور می‌کنیم.
ویجر 1
با توجه به اینکه وویجر 1 هم اکنون بسیار دورتر از آنچه انتظار می‌رفت قرار دارد، چطور هنوز می‌توان اطلاعات ارسالی آن را دریافت کرد؟
بخش اعظم آن مرهون پیشرفت چشمگیر فناوری روی زمین طی دهه گذشته است که ما را قادر ساخته سیگنال‌های بسیار ضعیف رادیویی را از فاصله‌ای بسیار دور دریافت کنیم.

آیا وویجر 1 هنوز قادر به گرفتن عکس و ارسال آن به زمین است؟
پس از گرفتن عکس معروف «نقطه آبی کم‌فروغ» در سال 1990 / بهمن 1368، دوربین‌های وویجر 1 خاموش شدند تا در انرژی مصرفی و حافظه رایانه‌ای آن صرفه‌جویی شود.

تمایز میان فضای میان ستاره‌ای و فضایی که به عنوان منظومه شمسی شناخته می‌شود چیست؟
در اصل هنوز هم تفاوت کاملا واضحی میان این دو وجود ندارد. هم اکنون تفاوت این دو بر مبنای تعریف پلاسما و ذرات است. در حال حاضر، وویجر 1 توسط ذراتی احاطه شده که از سایر ستارگان، و نه از خورشید آمده‌اند. اما پیش از این، وویجر در احاطه ذراتی با منشاء خورشید بود. سایر تعاریف نیز در بر گیرنده الزامات تغییرات جهت میدان مغناطیسی است.
ویجر 1
چه مدت طول می‌کشد تا سیگنالی از وویجر 1 به زمین برسد؟
سیگنال‌های ارسالی توسط وویجر با سرعت نور حرکت می‌کنند، 17 ساعت طول می‌کشد تا به زمین برسد.

وویجر 1 چه نوع اطلاعاتی را به زمین ارسال می‌کند؟
اطلاعات علمی که در حال حاضر توسط وویجر 1 به زمین ارسال می‌شود عبارتند از: اندازه‌گیری‌های ذرات پر انرژی، داده‌های مغناطیس‌سنجی، داده‌های امواج رادیو پلاسما، اندازه‌گیری‌های طیف فرابنفش (که در حال حاضر به نفوذ ذرات میان ستاره‌ای واکنش می‌دهد).

چه مدت طول می‌کشد تا انرژی وویجر 1 تمام شود؟
انرژی کافی برای کار کردن فضاپیما و همه ابزارهای علمی آن تا سال 2020 / 1399 وجود دارد. در آن زمان، ما شروع به خاموش کردن تدریجی ابزارهای علمی آن می‌کنیم که تا سال 2025 / 1404 طول خواهد کشید. در نهایت، ماموریت صرفا مهندسی وویجر 1 تا سال 2036 / 1415 امکان‌پذیر است.
ویجر 1
پس از آنکه وویجرها خاموش شدند، آیا ما کماکان قادر به ردیابی آنها خواهیم بود؟
متاسفانه خیر. بدون وجود سیگنال ارسالی از فضاپیما نمی‌توان موقعیت آن را در فضا شناسایی کرد.

آیا وویجر تا ابد به راه خود ادامه خواهد داد؟
سرعت فعلی ویجر 60 هزار کیلومتر بر ساعت است و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. بنابراین ویجر تا ابد به حرکت خود ادامه می‌دهد.

در مقایسه با گوشی‌های همراه هوشمند امروزی، پردازشگر و حافظه وویجر 1 چه وضعیتی دارد؟
حافظه آن 270 هزار بار ضعیف‌تر است، و عملا هیچ پردازنده واقعی به معنای امروزی در آن وجود ندارد.
ویجر 1
در صورتی‌که وویجر 1 با نشانه‌ای تردیدناپذیر از حیات بیگانه روبه‌رو شود، آیا پروسه عملیاتی خاص یا رسمی برای مواجهه با آن وجود دارد؟
متاسفانه در دفترچه راهنمای علمی ماموریت، هیچ اشاره‌ای به این نکته نشده است!


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

ترامپ: از توافق آب و هوایی پاریس خارج می شویم

هشداری برای کل زمین این یک خطرجدی برای همه ساکنان ان است  

ترامپ: از توافق آب و هوایی پاریس خارج می شویم

رئیس جمهورآمریکا خروج این کشور را از توافق نامه پاریس درخصوص تغییرات آب و هوایی اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ترامپ گفت: آمریکا اجراهای مربوط به توافق نامه پاریس و هزینه های تحمیلی این توافق نامه را متوقف می کند.
رئیس جمهور آمریکا با این وجود از آمادگی برای گفتگو به منظور ورود مجدد به توافقنامه یا یک توافق نامه جدید اما مبتنی بر شروط خود سخن گفت.
براساس توافقنامه آب و هوایی پاریس که دو سال پیش 190 کشور آن را امضا کردند کشورها موظفند تمهیدات لازم را برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و جلوگیری از افزایش دمای زمین اجرا کنند. 
 
پس از اعلام خروج آمریکا از توافقنامه پاریس، رئیس جمهور آمریکا با سران انگلیس، آلمان، فرانسه و کانادا تلفنی گفتگو کرد.
سران آلمان، فرانسه و ایتالیا در بیانیه مشترک، ضمن ابراز تأسف از تصمیم «ترامپ»، پیشنهاد وی را در خصوص بازنگری در این پیمان جهانی رد کردند. رئیس جمهور فرانسه تصمیم ترامپ را «اشتباه» برای آمریکا و سیاره زمین خواند.
صدر اعظم آلمان گفت: آمریکا با خروج از توافقنامه آب و هوایی به کل جهان آسیب می زند. رئیس کمیسیون اروپا تصمیم رئیس جمهور آمریکا را اشتباه جدی دانست.
سخنگوی سازمان ملل گفت: تصمیم آمریکا ناامیدی بزرگ برای تلاش های جهانی در جهت کاهش گازهای گلخانه ای است.
نخست وزیر بلژیک اقدام ترامپ را «عملی بی رحمانه» توصیف کرد.
تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای خروج از معاهده اقلیمی پاریس در داخل آمریکا هم با مخالفت گسترده مواجه شد.
اوباما رئیس جمهور سابق ابراز امیدواری کرد دیگر نهاد های دولتی آمریکا به این معاهده پایبند باشند.
سناتور دموکرات برنی سندرز  اقدام ترامپ را «آبرو ریزی بین المللی» دانست.
ایلان ماسک، مخترع آمریکایی، سرمایه دار بزرگ و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هایی چون تسلا موتورز و اسپیس ایکس اعلام کرد از شورای ریاست جمهوری دونالد ترامپ، خارج می شود.
معاهده پاریس کشورها را به کاهش 32 درصدی گازهای گلخانه ای تا سال 2030  دعوت می کند. قطعا این کار ضربه ای بزرگ به ساکنان روی زمین خواهد زد  در واقع ترامپ یک فرد بی تجربه وشخصی است که فقط دنبال منافع خود می باشد
 


منبع:irinn.ir
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

بارکد وبلاگ

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰